За принос в областта на образованието награди получиха директори, педагози, деца и ученици

Кметът на Община Плевен Георг Спартански и заместник-кметът Стефан Милев връчиха отличията

Кметът на Община Плевен Георг Спартански и заместник-кметът Стефан Милев връчиха отличия на директори и педагози за принос в областта на образованието по повод 24 май. Наградените са:
1. Тончо Върбанов – директор на СУ „Анастасия Димитрова”, Плевен
2. Наско Найденов – директор на ПГТ „Проф. Цветан Лазаров”, Плевен
3. Милена Кожухарова – директор на ДГ „ Кокиче”, Плевен
4. Генадий Гешев – директор на ЦПЛР – Център за работа с деца – Плевен
5. Калинка Бенова – учител в МГ „Гео Милев”, Плевен
6. Ванилия Беремска – учител в МГ „ Гео Милев”, Плевен
7. Пенка Трифонова – библиотекар в МГ „Гео Милев”, Плевен
8. Розалия Данова – учител в ПГПЧЕ, Плевен
9. Севинч Алиева – учител в ДФСГ „Интелект”, Плевен
10. Катя Трифонова – учител в СУ „Стоян Заимов”, Плевен
11. Виолета Йорданова – учител в СУ „Стоян Заимов”, Плевен
12. Лилия Стоянова – учител в НУ „Патриарх Евтимий”, Плевен
13. Валентина Николова – учител в НУ „Христо Ботев”, Плевен
14. Анелия Илиева – учител в ОУ „Валери Петров”, Плевен
15. Геновева Иванова – учител в ОУ „Д-р Петър Берон”, Плевен
16. Детелинка Чокарова – учител в ОУ „Д-р Петър Берон”, Плевен
17. Галина Колева – учител в ОУ „Йордан Йовков”, Плевен
18. Ирена Кирова – Венкова – учител в ОУ „Йордан Йовков”, Плевен
19. Румяна Цолова – старши възпитател в Обшоградско средношколско общежитие
20. Йорданка Стефанова – учител в ДГ „Чучулига”, Плевен
21. Ирина Борисова – учител в ДГ „Снежанка”, Плевен
22. Мая Петрова – учител в ДГ „Надежда”, Плевен
23. Теодора Тодорова – учител в ДГ „Надежда”, Плевен
24. Светлана Андреева – учител в ДГ „Зорница”, Плевен
25. Рая Петкова – учител в ДГ „Юнско въстание”, Плевен
26. Мая Гинева – учител в ДГ „Гергана”, Плевен
27. Милена Стефанова – учител в ДГ„Щастливо детство”, Плевен
28. Валя Иванова – учител в ДГ „Щастливо детство”, Плевен
29. Деница Илиева – учител в ДГ „Пролет”, Плевен
30. Йоана Тодорова – учител в ДГ „Слънце”, Плевен
31. Красимира Лачева – Колева – учител в ДГ „Кокиче”, Плевен
32. Стела Цанова – учител в ДГ „Щурче”, Плевен
33. Татяна Маринова – учител в ДГ „Иглика”, Плевен
34. Силвия Кунчева – Захариева – учител в ДГ „Иглика”, Плевен
35. Теодор Николов – учител в ОУ ”Васил Левски”, Плевен.

Отличени бяха и деца и ученици от плевенски детски заведения и учебни заведения, завоювали призови места в национални и международни конкурси, състезания и олимпиади